O mne

PREČO MY MIRACLES

Zázraky, ako minerály, polodrahokamy a drahokamy, odjakživa fascinovali ľudí, ako niečo zázračné, čo vzniklo asi pred niekoľkými miliardami rokov a čakalo na svoje objavenie.

Ja som ten svoj objavila pred pár rokmi. Pyritové srdiečko zdobí môj domov a práve ono mi prinieslo pomenovanie MOJE ZÁZRAKY.

MY MIRACLES – zmyselné šperky, z ktorých každý kus je len jeden, tvorím z minerálnych polodrahokamov a drahokamov obsahujúcich prírodnú energiu a v ktorých je vždy základ pyrit. Vkladám do nich celé svoje ja, svoje pocity, myšlienky, ale viem vytvoriť aj šperk na mieru podľa predstáv a potrieb, s ktorými sa mi klienti zveria, do ktorého vložím svoju energetickú silu, ktorú som dostala darom z hviezd a naladím ho presne na Vašu osobu.

PYRIT

Pyrit nám prináša bohatstvo, je to najväčší energetický štít spojený s tajomnými silami a výnimočný tým, že vám splní vaše želania, ktoré vysielate do vesmíru. Vidíme s ním „ďalej a hlbšie“. 

Prostredníctvom týchto šperkov sa môžete stať nielen súčasťou čistej zmyselnej prírody, byť krásne magická ale súčasne splynúť aj s ich energetickou silou a preto podla toho, ktorý z mojich šperkov vás očarí, ten bude ladiť s vašim osobným energetickým vyžarovaním a doplní Vám energiu tam, kde Vám chýba…

Vyber si ten pravý zázrak ako talizman pre teba a zažiar aj ty ako hviezda…