SRDIEČKO PLODNOSTI

PYRIT – prezývaný ako mačacie zlato
Magický kameň prinášajúci bohatstvo a naše želania z vesmíru.
– psychika, krvný obeh lebo má vysoký obsah železa
JASPIS ČERVENÝ – kameň považovaný za matku všetkých kameňov
Chráni nás pred sklamaním, že by nám chcel napríklad niekto zobrať lásku alebo napríklad vysnívanú rolu v divadle. Je veľký živiteľ energie čím nám ju vracia, keď nám chýba.
– najväčší živiteľ energie, krvný obeh, srdce, proti únave
KARNEOL – kameň vitality a zregenerovania
Pomáha nám zistiť naše miesto v živote, uplatniť sa a ukázať správny smer vnuknutím myšlienky. Je to životabudič pre nesústredených ľudí a priťahuje úspech a odstraňuje lenivosť a apatiu. Zahojí všetky duševné rany z minulosti, zmierni zlostné emócie a zregeneruje naše sily a plus dodá nové.
– črevá, kosti, šľachy, krv, prekrví tkanivá, proti depresii, zvyšuje sexuálnu túžbu
RODOCHROZIT – kameň na pritiahnutie spriaznených duší a minerál lásky
Spriaznené duše, ktoré pritiahneme s týmto kameňom nás majú niečo naučiť, nemusí byť toto stretnutie príjemné, ale v konečnom dôsledku pochopíme, že to bolo pre naše dobro. Ten, komu tento kameň nesadne, potláča niečo v sebe čo nechce vedieť a preto ho núti aby sme sa pozreli pravde do očí a aj na druhých ľudí nie s výčitkami ale s porozumením. Zvyšuje nám kreativitu, zaplavuje nás novými informáciami a snami, má veľmi priaznivé účinky na srdce a vzťahy, pretože nás učí vnímať city, ktoré sa ostatným zdajú neprirodzené a nám normálne. Vyplavuje nedoriešené city a bolesti, ktoré postupne pochopíme a učí nás neuzatvárať sa do seba.
– kameň nového veku – pôsobí na celú auru, privádza viac kozmickú energiu do tela